Strażacy pomogli ponad 100 szkołom [FOTO]

  • 15.09.2020, 10:04 (aktualizacja 15.09.2020, 14:32)
  • KR

Podziel się:

Oceń:

Strażacy pomogli ponad 100 szkołom [FOTO] Fot. PSP Mielec Płyny do dezynfekcji rąk i maseczki trafiły do placówek oświatowych powiatu mieleckiego.
Na mocy uzgodnień pomiędzy Ministerstwem Zdrowia oraz Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji za pośrednictwem Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu przeprowadzona została dystrybucja środków ochronny indywidualnej do placówek oświatowych z terenu powiatu mieleckiego.

Na przełomie sierpnia i września funkcjonariusze i pracownicy mieleckiej komendy rozdysponowali łącznie 70850 sztuk maseczek oraz 20 160 litrów płynu do dezynfekcji.

W środki ochrony potrzebne do bezpiecznego rozpoczęcia roku szkolnego zaopatrzono łącznie 76 szkół podstawowych i średnich oraz 33 przedszkola w powiecie mieleckim. Sprawna i szybka dystrybucja była możliwa również dzięki dobrej współpracy z władzami jednostek samorządu terytorialnego.

KR

Zdjęcia (5)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe