Strażacy usuwali gniazdo niebezpiecznych owadów

  • 14.09.2020, 22:02 (aktualizacja 14.09.2020, 22:24)
  • KR

Podziel się:

Oceń:

Strażacy usuwali gniazdo niebezpiecznych owadów Fot. KR Strażacy usuwali gniazdo szerszeni
W Piątek (11 września) strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Radomyślu Wielkim zostali wysłani do usunięcia gniazda szerszeni w miejscowości Dulcza Wielka (gm. Radomyśl Wielki).

Po dotarciu na miejsce zdarzenia działania naszej jednostki polegały na usunięciu zagrożenia. Gniazdo szerszeni zagrażało przebywającej w pobliżu uczulonej osobie starszej - informują druhowie z OSP Radomyśl Wielki. 

 

W akcji trwającej 93 minuty brał udział jeden zastęp OSP Radomyśl Wielki.

Strażacy ostrzegają, by nie próbować samodzielnie usuwać lub niszczyć gniazd owadów, narażamy się wtedy na użądlenie. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej może dojść nawet do zagrożenia życia.

KR

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe