Między Tuszymą a Przecławiem zostanie wyremontowana droga

  • 14.09.2020, 14:01

Podziel się:

Oceń:

Między Tuszymą a Przecławiem zostanie wyremontowana droga Fot. Starostwo powiatowe w Mielcu. Prace mają zakończyć się do połowy przyszłego roku.
Mieszkańcy gminy Przecław w połowie przyszłego roku będą korzystać z wyremontowanej drogi. Przy zmodernizowanej drodze powstaną też nowe chodniki bariery i balustrady.

Powiatowy Zarząd Dróg ogłosił przetarg na remont odcinka drogi pomiędzy Tuszymą a Przecławiem. Jego łączna długość to prawie 2,4 km.

Modernizacja ma zostać zrealizowana w ciągu drogi powiatowej relacji Przecław-Radomyśl Wielki. Początek remontowanej trasy zlokalizowany jest w Tuszymie, na granicy pasa drogowego z drogą wojewódzką nr 985, jego koniec zaś w miejscowości Przecław.

CZYTAJ TAKŻE: >>> Supernowoczesna bramka. Nie sportowa, ale wykorzystywana również w sporcie

Oprócz dywanika asfaltowego w obrębie remontowanej drogi powstaną też nowe chodniki, pobocza oraz bariery energochłonne i balustrady.

Finisz prac przewidziano na 30 czerwca 2021 roku. Nabór potencjalnych wykonawców potrwa jeszcze do 28 września.

SPRAWDŹ WIĘCEJ WIADOMOŚCI>>>


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe