Jivr | Bike gotowy na produkcję przemysłową!

  • 11.01.2017, 14:24 (aktualizacja 13.01.2017 08:53)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Jivr | Bike gotowy na produkcję przemysłową! S. Burek
JIVR | Bike - bezłańcuchowy, składany, inteligentny rower elektryczny znany na całym świecie będzie produkowany na przemysłową skalę. Plany Marcina Piątkowskiego - mielczanina, który jest autorem koncepcji Jivr Bike'a - są bardzo ambitne. Już niedługo mielecki oddział firmy ma produkować nawet 100 takich rowerów.

JIVR | Bike powstał w odpowiedzi na rosnacą potrzebę zmiany w sposobie, jakim poruszamy się po miastach. Obserwując globalne trendy nie ma wątpliwości, że przyszłość transportu miejskiego tkwi w modelach elektrycznych. Samochody elektryczne cieszą się coraz większą popularnością, ale czy są jedynym rozwiązaniem? Wprawdzie rozwiązują one problem emisji spalin, ale wciąż są to samochody: zajmują dużo miejsca zarówno na drogach jak i na parkingach, a z problemem braku przestrzeni miejskiej, nie mówiąc już o korkach, boryka się większość metropolii. JIVR | Bike jest rowerem elektrycznym. Użytkownik może wybrać jeden z trzech trybów jazdy: elektryczny, asystę pedałowania lub manualny. Zasięg baterii to ok. 30 km, co zupełnie wystarcza w przypadku      codziennego poruszania się po mieście, a w przypadku, gdy bateria się rozładuje, można pedałować tak jak w zwykłym rowerze. Rower waży ok 17 kg i posiada mechanizm składający. 

Firma JIVR | Bike swoją centralę ma w Londynie. Od roku w Mielcu powstaje zaplecze produkcyjne. Jak zapowiedział Marcin Piątkowski - od 2017 roku rusza produkcja przemysłowa tego produktu. Marka JIVR ponadto chce uruchomić tutaj swoje Centrum Rozwojowo Badawcze. Inżynierowie będą pracować nad nowymi produktami, które w myśl ideologii firmy mają ułatwiać życie użytkownikom. Wiemy, że firma już nie długo rusza z procesem rekrutacyjnym. Przydadzą się inżynierowie i pracownicy produkcji, a także zaopatrzeniowcy. 

Zobacz Marcina Piątkowskiego, który prezentuje Jivr | Bike'a:

 

Marcin Piątkowski opowiada o historii Jivr Bike'a:

Szymon Burek

Zdjęcia (14)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Slav
Slav 12.01.2017, 20:55
Czy można by troszkę obniżyć jakość dźwięku, gdyż zbyt wyraźnie słychać?

Pozostałe