Koronawirus w mieleckim szpitalu! Jeden z oddziałów nie przyjmuje pacjentów

  • 26.08.2020, 14:18

Podziel się:

Oceń:

Koronawirus w mieleckim szpitalu! Jeden z oddziałów nie przyjmuje pacjentów Fot. FB Szpital Specjalistyczny w Mielcu Dwa przypadki zakażenia koronawirusem w mieleckim szpitalu.
W ostatnim czasie u dwóch pracowników Szpitala Specjalistycznego w Mielcu testy wykazały obecność koronawirusa. Jedna z tych osób pracowała na oddziale neurologicznym, w związku z tym oddział nie przyjmuje nowych pacjentów.

- Oddział neurologiczny nie przyjmuje pacjentów ze względu na stwierdzenie obecności wirusa w organizmie jednej z pracujących na oddziale osób. Pacjenci przebywający na neurologii mają zapewnioną opiekę medyczną. Pozostałe oddziały pracują normalnie - informuje mielecki szpital.

Pacjenci, którzy wymagają hospitalizacji na neurologii są kierowani do innych oddziałów mieleckiego szpitala.

U drugiego z pracowników szpitala również stwierdzono obecność wirusa covid-19 w organizmie. Osoby, które współpracowały z mężczyzną zostały przebadane, jednak ich wyniki są ujemne.


CZYTAJ TAKŻE:Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
mwmarcin
mwmarcin 26.08.2020, 21:47
Jestem jednym z współpracujących z tą drugą osobą, ale nie bardzo rozumiem, skąd u mnie, ujemny wynik - skoro nawet do dnia dzisiejszego, ani od chwili kiedy ogłoszono w Polsce "pandemię" - nie miałem wykonanego testu - w tym kierunku. Najwyraźniej ktoś zapędził się w swych paranormalnych badaniach - bo nawet jasnowidzom się takie rzeczy nie śniły - mwmarcin (dla uwiarygodnienia - Marciniak Włodzimierz) - "I linia frontu" walki z korona-wirusem.
Ps. W nawiązaniu do powyższych informacji - nie ma co się dziwić że w Naszym kraju, jest taka niska zachorowalność na Covid - SARS19, skoro statystycznie, są takie dane prezentowane pod publiczkę.
Klaudia Burkowski
Klaudia Burkowski 08.09.2020, 20:57
Moja znajoma tu w Chicago pojechała stanąć w kolejkę ( w samochodzie) aby zrobić sobie test Kolejka długa wiec zrezygnowała i wyjechała z kolejki. Po tygodniu przyszedł wynik .... pozytywny!!!!!🤪👎
Oto jak działają stacje testujące. Banda kłamców.
Trzeba rozpowszechniać i uświadamiać ludziom że testowanie nie zawsze jest i nie zawsze trafne.
Wiec też te wszystkie ich statystyki mogą sobie wsadzić w d....
Klaudia Burkowski.

Pozostałe