Podkarpacie. Poszukiwana staruszka odnalazła się w polach. Nie żyła

  • 25.08.2020, 06:10 (aktualizacja 25.08.2020, 06:47)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Podkarpacie. Poszukiwana staruszka odnalazła się w polach. Nie żyła Fot. archiwum Mimo zaangażowania wielu osób, poszukiwania trwały klika dni.
84-letnia kobieta wyszła z domu popołudniu, a kiedy nie powróciła, jej rodzina zgłosiła zaginięcie. W jej poszukiwania zaangażowało się kilkadziesiąt osób. Niestety, w poniedziałek jej ciało odnaleźli policjanci oraz strażacy.

W minioną środę, policjanci z komisariatu w Radymnie (pow. jarosławski) zostali powiadomieni o zaginięciu 84-letniej mieszkanki Skołoszowa. Zaginiona kobieta wyszła z domu około godz. 17 i nie wróciła, nie skontaktowała się także z rodziną. Ze względu na stan zdrowia, wymagała ona pomocy innych osób. Z zebranych informacji wynikało, że ostatni raz była widziana w okolicy miejsca swojego zamieszkania.

Policjanci wspólnie ze strażakami, ratownikami z psami, funkcjonariuszami Straży Granicznej z przejścia granicznego w Korczowej oraz Straży Ochrony Kolei w Przemyślu, rozpoczęli poszukiwania. Sprawdzono miejsca i okolice, gdzie zaginiona była widziana po raz ostatni, a także rejony placówek medycznych, DPS-ów, pustostanów oraz okolicznych miejscowości. W działaniach prowadzonych przez pięć dni zaangażowanych było kilkadziesiąt osób.

W poniedziałek 24 sierpnia, przed godz. 10, policjanci i strażacy, na polach uprawnych odnaleźli ciało zaginionej 84-latki.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia oraz przyczyny śmierci kobiety.

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe