Remont ul. Kilinskiego zgodnie z planem. Kiedy zostanie przywrócony ruch? [FOTO]

  • 15.08.2020, 11:15 (aktualizacja 15.08.2020, 11:24)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Remont ul. Kilinskiego zgodnie z planem. Kiedy zostanie przywrócony ruch? [FOTO] Fot. Starostwo Mielec Prace idą pełną parą.
Na tą chwilę czekało wielu kierowców! Rozpoczęty w pierwszej połowie lipca remont fragmentu ul. Kilińskiego od Rynku do Ronda Żołnierzy Wyklętych powoli dobiega końca. W najbliższych dniach ruch powinien zostać przywrócony.

Na sporym fragmencie remontowanego odcinka wyłożona została już nowa warstwa asfaltu. Zostały ułożone również nowe chodniki z kostki brukowej. Obecnie prace dotyczą przede wszystkim jezdni na Rondzie Żołnierzy Wyklętych. W najbliższych dniach ruch w tym miejscu powinien zostać wznowiony.

Docelowo remont ma objąć swoim zasięgiem całą ulicę Kilińskiego – aż do skrzyżowania z al. Ducha Świętego. Modernizację w tym czasie przejdzie rondo na skrzyżowaniu ulic Kilińskiego, Staszica oraz Alei Jana Pawła, a także chodniki na odcinku pomiędzy Rynkiem a ul. Sękowskiego. 

MW

Zdjęcia (6)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe