Biała sala wyciszeń i nowe wyposażenie pracowni

  • 14.08.2020, 13:30 (aktualizacja 14.08.2020, 20:56)

Podziel się:

Oceń:

Biała sala wyciszeń i nowe wyposażenie pracowni Fot. UM Mielec Są pieniądze na doposażenie szkół.
Ponad 70 tysięcy na zakup pomocy dydaktycznych i 15 tysięcy na salę wyciszeń. Takie pieniądze pozyskała Gmina Miejska Mielec na doposażenie miejskich szkół. Tym razem zyskają Szkoły Podstawowe nr 8 i nr 3 w Mielcu.

Gmina Miejska Mielec pozyskała dofinansowanie w kwocie 15 000 złotych, które zostanie przekazane dla Szkoły Podstawowej nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi na doposażenie tzw. białej sali wyciszeń, z której korzystają głównie dzieci posiadające orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego.


Ze zwiększenia subwencji oświatowej Gmina Miejska Mielec pozyskała także pieniądze w kwocie 71 306 zł na dofinansowanie wyposażenia w pomoce dydaktyczne niezbędne do przeprowadzania ciekawych lekcji z przedmiotów przyrodniczych.

Pieniądze te otrzyma Szkoła Podstawowa nr 3 na doposażenie pracowni biologicznej, chemicznej, geograficznej i fizycznej. W poprzednich latach dofinansowanie na powyższe pracownie otrzymały również Szkoły Podstawowe nr 1, 9 i 11.
 


CZYTAJ TAKŻE:Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe