Radomyśl Wielki. Syn zaatakował swego ojca siekierą

  • 12.08.2020, 11:02 (aktualizacja 17.08.2020, 08:48)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Radomyśl Wielki. Syn zaatakował swego ojca siekierą
28-letni mieszkaniec gminy Radomyśl Wielki podczas awantury z ojcem uderzył go stylem siekiery w głowę. Funkcjonariusze przedstawili sprawcy dwa zarzuty.

O zdarzeniu Policję zawiadomił personel szpitalnego oddziału ratunkowego. Zgłosił się tam 58-letni mężczyzna z obrażeniami głowy. Policjanci w rozmowie z pokrzywdzonym ustalili, że został uderzony przez swojego 28-letniego syna w głowę stylem od siekiery.

Policjanci, którzy pojechali na miejsce przestępstwa, zatrzymali 28-latka. Na posesji, na której doszło do zdarzenia, funkcjonariusze zabezpieczyli także siekierę, która mogła być użyta do popełnienia przestępstwa oraz kilka innych śladów, mogących mieć związek ze zdarzeniem.

W toku prowadzonych czynności, zarówno pokrzywdzony jak i sprawca zostali przebadani na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Obaj byli trzeźwi. Zatrzymany 28-letni mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić podejrzanemu zarzut spowodowania bezpośredniego niebezpieczeństwa utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz kierowania gróźb karalnych. Zatrzymany częściowo przyznał się do stawianych mu zarzutów i złożył wyjaśnienia.

Na wniosek policjantów prokuratura zastosowała wobec podejrzanego środki zapobiegawcze w postaci dozoru oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

MW

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Karolina
Karolina 13.08.2020, 09:15
To nie jest prawda kłamstwa i tyle taki ojciec dobry że znęcał się całe życie nad rodziną i sam siedział za kratkami i w psychiatryku i szkoda że nie dodali że to on uderzył pierwszy syna a on się poprostu bronił ręką i to on powinien iść za kratki
Kamil
Kamil 12.08.2020, 16:14
😂z kąd wy wiecie jak było i kto wam nagadał takich wałszerstw zmiencie zródła imformacji a puzniej publikujcie

Pozostałe