Nowy parking powstał przy ul. Kusocińskiego

  • 11.08.2020, 06:22 (aktualizacja 11.08.2020, 06:30)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Nowy parking powstał przy ul. Kusocińskiego Fot. UM Nowy parking z pewnością okaże się potrzebny.
Dodatkowe miejsca parkingowe przy ul. Kusocińskiego – naprzeciwko budynku Zespołu Basenów Odkrytych MOSiR - to kolejny oddany do użytku projekt zrealizowany w ramach Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego.

Na początku sierpnia odebrano pierwszy etap realizacji projektu czyli wykonanie całości robót budowlanych związanych z powstaniem trzech zatok postojowych i nieznaczną korektą przebiegu przyległego chodnika dla pieszych.

Koszt zrealizowanych robót wynosi 91 683,59  zł a ich wykonanie pozwoliło na powstanie 22 dodatkowych miejsc postojowych dla samochodów osobowych.

W drugim etapie wykonawca zobowiązany jest jesienią tego roku, w zamian za usunięte drzewa, wykonać nasadzenia zastępcze 9 drzew w pasie drogowym ul. Jagiellończyka.

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe