Już niedługo Bal Biznesu

  • 2.01.2017, 05:45
  • mp
Podziel się:
Oceń:
Już niedługo Bal Biznesu UM Radomyśl Wielki
28 stycznia 2017 roku w Zajeździe Wedeta w Zgórsku odbędzie się tradycyjne Noworoczne Spotkanie Biznesu w gminie Radomyśl Wielki połączone z balem noworocznym.

- W interesie gminy jest, by samorząd wspierał aktywność i przedsiębiorczość. To właśnie oni tworzą nową jakość naszego codziennego życia, wpływają na rozwój regionu, dają pracę i poczucie stabilizacji mieszkańcom. Wpływają też na to, w jaki sposób nasza mała ojczyzna postrzegana jest na zewnątrz i, co ważne, płacą podatki, dzięki którym możemy realizować potrzeby naszych mieszkańców – mówił burmistrz Józef Rybiński podczas zeszłorocznego balu. To właśnie wtedy lokalni przedsiębiorcy wyróżnieni zostali szeregiem tytułów: od inwestora i eksportera roku, przez wzorowego podatnika aż po pioniera w dziedzinie odnawialnych źródeł energii.

Do kogo tytuły trafią początkiem roku 2017? O tym przekonamy się już w sobotę, 28 stycznia, o godzinie 18. - Zapisy na Noworoczne Spotkanie Biznesu i bal przyjmują członkowie komitetu organizacyjnego: Teresa Grzych, Krzysztof Kopacz, Władysław Oleksiak i Zdzisław Ryba do 22 stycznia - przekazuje włodarz gminy.  

mp

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe