Sprawa potrąconego psa: Jest zawiadomienie na policję!

  • 05.08.2020, 08:51 (aktualizacja 05.08.2020, 10:55)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Sprawa potrąconego psa: Jest zawiadomienie na policję! Fot. archiwum Kropka wiele przeszła.
Od poniedziałku potrącony pies Kropka jest na ustach sporej części Mielca. Przypominamy, że psiak został potrącony przy ul. Chopina przez nieokreślonego sprawcę. Wczoraj Straż Ochrony i Ratownictwa Zwierząt - Inspektorat Mielec złożył w tej sprawie zawiadomienie o wykroczeniu do Powiatowej Komendy Policji w Mielcu.

Przypominamy, że psiak został potrącony przy ul. Chopina w Mielcu w poniedziałek, 3 sierpnia, przez bliżej nieokreślonego sprawcę, który uciekł z miejsca zdarzenia, nie udzielił zwierzęciu pomocy, ani nie wezwał odpowiednich służb.

- Jeśli ktoś miałby jakiekolwiek informacje na temat sprawcy, nagranie z kamerki - prosimy o niezwłoczny kontakt z nami lub z Komendą Policji w Mielcu - apeluje Inspektorat.

Oto treść zawiadomienia:

- Składamy zawiadomienie o wykroczeniu przez osobę bliżej nieokreśloną, która w dniu 3.08.2020 na wysokości ul. Chopina 8 w Mielcu potrąciła zwierzę, jakim jest pies rasy mieszanej  w kolorze biało-czarnym w wieku ok.7 miesięcy, poprzez potrącenie psa i niezatrzymanie się, oraz nieudzielenie pomocy poszkodowanemu zwierzęciu, co jest wykroczeniem z art. 27 ust. 1 w zw. z art. 25 Ustawy o ochronie zwierząt.


Kropka przeszła już operację, jej właściciele założyli zrzutkę. Więcej na ten temat piszemy TUTAJ

MW

Zdjęcia (1)


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
kx
kx 06.08.2020, 10:34
Jak rozumiem jest właścicielka - jest sprawca .
czytelnik
czytelnik 06.08.2020, 07:24
Pierwszym winnym jest właściciel, który puścił psa samopas.

Pozostałe