Wkrótce remont drogi Rzemień - Dobrynin. Będą utrudnienia

  • 05.08.2020, 08:50 (aktualizacja 05.08.2020, 09:15)

Podziel się:

Oceń:

Wkrótce remont drogi Rzemień - Dobrynin. Będą utrudnienia Fot. Starostwo powiatowe w Mielcu. Przez najbliższych kilka miesięcy kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami.
Powiat przygotowuje się do kolejnego remontu drogi powiatowej relacji Rzemień - Dobrynin w miejscowości Rzemień. Przetarg zakończony, wykonawca wybrany, wkrótce rozpoczną się prace remontowe.

Najlepszą spośród 10 ofert złożyło Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Mielcu, które za kwotę ponad 1,5 miliona złotych wyremontuje odcinek drogi powiatowej w Rzemieniu.

Inwestycja będzie obejmowała remont nawierzchni asfaltowej drogi o szerokości 5,0-6,0 m polegający na: frezowaniu istniejącej nawierzchni, wykonaniu warstwy wyrównawczej z betonu asfaltowego, warstwy wiążącej z betonu asfaltowego oraz warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego.

Prace będą obejmowały również remont poboczy materiałem z frezowania oraz remont chodników wraz z odwodnieniem. 

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Planowany termin wykonania inwestycji to 10 listopada bieżącego roku.


CZYTAJ TAKŻE:Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
adam
adam 05.08.2020, 22:01
p***iła ich ze do listopada droga zamnieta

Pozostałe