Jedna ze znanych firm w oryginalny sposób czci Powstanie Warszawskie. Zobacz która

  • 03.08.2020, 13:06 (aktualizacja 03.08.2020, 13:16)
  • JT

Podziel się:

Oceń:

Jedna ze znanych firm w oryginalny sposób czci Powstanie Warszawskie. Zobacz która Fot. Strona internetowa Olimp Labs Przez 63 dni, tyle ile trwało Powstanie Warszawskie, budynek Olimp Labs będzie podświetlany w narodowych biało-czerwonych barwach.
Olimp Laboratories Sp.z.o.o. z Pustyni k. Dębicy, znany w naszym regionie producent suplementów diety i farmaceutyków w bardzo oryginalny sposób postanowiła uczcić 76-rocznicę Powstania Warszawskiego. Przez 63 dni, tyle ile trwało powstanie, budynek Olimp Labs będzie podświetlany w narodowych biało-czerwonych barwach.

- 1 sierpnia to nie tylko ważna data. To również przypomnienie, że powinniśmy być wdzięczni za możliwość życia, mieszkania, pracowania, odpoczywania, prowadzenia biznesu, zakładania rodzin w wolnej Polsce. Budynki firmy w Pustyni będą świecić się na biało czerwono przez 63 dni ku chwale bohaterom – czytamy w  przygotowanej przez firmę informacji dla mediów.

Olimp Laboratories Sp. z o.o. jest polską firmą farmaceutyczną założoną w 1990 roku. Spółka prowadzi działalność w ramach Grupy Kapitałowej, w skład której wchodzą Nutrifarm Sp. z o.o. oraz Olimp Laboratories GmbH w Niemczech.

W ramach wieloletniej strategii rozwoju prac badawczych w sierpniu 2015 r. Spółka Olimp Laboratories oddała do użytku Ośrodek Badawczo-Rozwojowy - jeden z najbardziej innowacyjnych w Europie w branży suplementów diety i farmaceutyków. Tylko w ostatnich 10 latach Grupa Kapitałowa Olimp – Nutrifarm zainwestowała w nowe technologie i rozwój 315 mln zł.

Dzięki ciągłym inwestycjom w badania i rozwój możliwa jest produkcja farmaceutyków najwyższej jakości, a dbałość o jakość i bezpieczeństwo produkowanych preparatów została doceniona również za granicą. Olimp Labs  uzyskała  status przedsiębiorstwa międzynarodowego, którego produkty eksportowane są do ponad 70 państw.


CZYTAJ TAKŻE:


JT

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe