Zakorkowana Starówka w Mielcu. Wszystko przez remonty [VIDEO]

  • 01.08.2020, 11:24
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Zakorkowana Starówka w Mielcu. Wszystko przez remonty [VIDEO] fot. SzB Zamknięta al. Jana Pawła II, zamknięte rondo im. Żołnierzy Wyklętych. Utrudnienia już od ul. Sienkiewicza w Mielcu.
Trwa duży remont ul. Kilińskiego w Mielcu. W tym tygodniu z ruchu wyłączono rondo im. Żołnierzy Wyklętych. Zamknięta została także al. Jana Pawła II. Cały ruch w kierunku Tarnowa przeniósł się na Stare Miasto. To wywołuje ogromne korki. Zdarzają się przypadki, że na Stare Miasto wjeżdżają także tiry.

W miejscu trwa duży remont ulicy Kilińskiego w Mielcu. Remont obejmuje także prace na rondzie im. Żołnierzy Wyklętych. Niestety blokada tak strategicznego szlaku wywołało w mieście ogromne utrudnienia. Przypomnijmy blokady są ustawione już na skrzyżowaniu ulic: Sienkiewicza z Staszica. Kierowcy z wiaduktu muszą kierować się w lewo i jechać przez Stare Miasto. To powoduje ogromne korki. 

Warto podkreślić, że prace remontowe na rondzie im. Żołnierzy Wyklętych potrwają do połowy sierpnia. Od strony Tarnowa najlepiej wybrać nową trasę do miasta przez Rzędzianowice i potem nową przeprawą mostową do Mielca przy granicy z Chorzelowem. 

 

 

SzB

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
DArek
DArek 01.08.2020, 13:48
Kiedyś tak było jak nie było przebicia na most przez ul.Stasica.. Wtedy ul.Legionów "była jedyną drogą w kierunku na Tarnów ,Wolę Mielecka jak i na Miasto.

Pozostałe