Z regionu: Oszustka oczyściła dom ze złej energii. Z pieniędzy również

  • 15.07.2020, 12:29 (aktualizacja 15.07.2020, 12:49)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Z regionu: Oszustka oczyściła dom ze złej energii. Z pieniędzy również Fot. archiwum Starsi ludzie często czują się samotni i wizyta jest miłym urozmaiceniem.
W ubiegłym tygodniu do drzwi starszej pani zapukała kobieta, która oferowała sprzedaż pościeli. Gdy 77- latka oznajmiła przybyłej kobiecie, że nie ma pieniędzy, ta namówiła ją na wróżby. W efekcie seniorka straciła 1000 zł.

Do domu mieszkanki gminy Łubnice zapukała kobieta, która oferowała zakup pościeli za kwotę 50 zł. Gdy 77- letnia seniorka oznajmiła, że nie ma pieniędzy, ta zaproponowała jej wróżby.

Poprosiła, aby starsza kobieta przyniosła kurze jajko, które zawinęła w ścierkę i rozbiła o stół. Następnie wzięła kubek z wodą, położyła do góry dnem, tak, że woda się nie wylewała. W trakcie wykonywania tych czynności 77- latka według zaleceń miała się modlić.

Po upływie kilku minut nieznajoma kobieta poprosiła, aby seniorka przyniosła wszystkie pieniądze, które ma w domu, aby nikt nie umarł.

1000 zł, które kobieta przyniosła „wróżka” zawinęła w ścierkę. W następnej kolejności kazała seniorce zawiązać ją na supeł i zanieść do drugiego pomieszczenia. Po wszystkim poprosiła, aby odprowadzić ją do drogi. Gdy 77- letnia staruszka wróciła do domu i odwinęła ścierkę zorientowała się, że pieniędzy nie ma.

 

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe