Rozbudowa Husqvarny w Mielcu

  • 23.12.2016, 03:00 (aktualizacja 23.12.2016 03:04)
  • opr. ms
Podziel się:
Oceń:
Rozbudowa Husqvarny w Mielcu Biuro prasowe Husqvarna
Husqvarna otworzyła swoją fabrykę w Mielcu przed pięciu laty. Na tym nie poprzestała. Kilka dni temu zakończyła budowę nowoczesnego magazynu wysokiego składowania, który stanowi jednolitą część z fabryką.

Husqvarna zdecydowała o połączeniu produkcji kosiarek i riderów do koszenia. Taką politykę realizuje w Mielcu. Dlatego kilka dni temu, a dokładnie 12 grudnia, otworzyła nowoczesny magazyn wysokiego składowania, jako nowy etap inwestycji firmy w Polsce. Otwarty magazyn stanowi uzupełnienie dotychczas funkcjonującej fabryki Husqvarna. Jego powierzchnia wynosi 20 tys. mkw., co łącznie z powierzchnią fabryki stanowi aż 45 tys. mkw.

- Dzięki wprowadzeniu nowej linii produktów jesteśmy przygotowani na rosnący popyt na produkty serii rider na rynku europejskim. Nowy rider z koszem zbierającym, podobnie jak inwestycja w fabrykę w Mielcu, są ważne dla naszej strategii rozwoju, a Grupa Husqvarna dąży do osiągnięcia pozycji lidera rynku w 2020 roku - podsumował Pavel Hajman, prezydent Husqvarna Division.

Fabryka w Mielcu

Fabryka Husqvarna w Mielcu funkcjonuje od 2011 roku. Połączony z nią nowy magazyn wysokiego składowania został zaprojektowany w oparciu o najwyższe standardy wykorzystywane przy budowach tego typu obiektów. Budowę nowego magazynu w Mielcu firma rozpoczęła wiosną tego roku. Zakład produkcyjny na stałe zatrudnia około 150 osób, a w szczycie produkcji dodatkowo 500 tymczasowych pracowników.

opr. ms

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Joanna
Joanna 2.01.2017, 21:05
świetnie! to bardzo dobra firma , na światowym poziomie. Super , że inwestują w Polsce i zapewniają miejsca pracy !
...
... 27.12.2016, 09:27
pieknie, pięknie, tylko dlaczego trujecie powietrze kosiarkami? dlaczego one tak halasują?
XXI wiek i nie potraficie inaczej?
Emipat
Emipat 25.12.2016, 09:35
Zabierają bandyci kolejny kawałek lotniska

Pozostałe