Prezydent Andrzej Duda kończy kampanię. Odwiedził nasze okolice [FOTO]

  • 10.07.2020, 21:33 (aktualizacja 11.07.2020, 16:38)
  • MW, Fot. K. Radoń

Podziel się:

Oceń:

Prezydent Andrzej Duda kończy kampanię. Odwiedził nasze okolice [FOTO] fot. Krzysztof Radoń
To już finisz kampanii prezydenckiej. Urzędujący prezydent, Andrzej Duda, odwiedził dziś Dębicę, Rzeszów i Sędziszów Małopolski.

Andrzeja Dudę w Dębicy witały tłumy. Prezydent złożył tu wiązankę kwiatów pod pomnikiem upamiętniających straconych w publicznej egzekucji partyzantów, którzy 10 lipca 1946 roku zostali powieszeni przez funkcjonariuszy Urzędu Publicznego za działalność w podziemiu antykomunistycznym.

Upalna pogoda nie odstraszyła dębiczan, jednak nie wszyscy znieśli tak długiego czekania. Kilkakrotnie interweniowały służby medyczne.

Prezydent zapowiedział rozwój Polski w oparciu o dwa filary: tradycję i innowacyjny rozwój technologiczny.

- Musi być oparcie Polski na dwóch filarach i nie mam co do tego wątpliwości. Jednym filarem jest nasza wiara, tradycja i wartości, które są wpisane w naszą rodzinę. Dlatego rodzina, rodzina i jeszcze raz rodzina. Jej ochrona jest najważniejsza. A ta rodzina to chłopak i dziewczyna, to małżeństwo, które jest związkiem kobiety i mężczyzny - mówił.

W Rzeszowie, po przemówieniu prezydenta, na  scenę wyszły jego żona i córka. Agata Kornhauser-Duda apelowała,by niezależnie od tego, co się stanie w niedzielę, przyjąć ten wybór z szacunkiem. 

MW, Fot. K. Radoń

Zdjęcia (6)

fot. Krzysztof Radoń
fot. Krzysztof Radoń
fot. Krzysztof Radoń
fot. Krzysztof Radoń
fot. Krzysztof Radoń
fot. Krzysztof Radoń

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe