Poniedziałek. Nowe przypadki zakażeń na Podkarpaciu. Są ofiary śmiertelne

  • 06.07.2020, 16:03
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Poniedziałek. Nowe przypadki zakażeń na Podkarpaciu. Są ofiary śmiertelne W poniedziałek 6 lipca potwierdzono aż trzy ofiary śmiertelne.
Nowe przypadki zakażenia koronawirusem pochodzą głównie z dwóch ognisk: z Jarosławia i Przemyśla. Niestety potwierdzono dziś trzy kolejne ofiary COVID-19. W sumie od początku epidemii w województwie podkarpackim zmarło 55 osób. W powiecie mieleckim bez zmian obecnie dwie osoby przebywają w ścisłej kwarantannie z potwierdzonym koronawirusem. Od początku pandemii w naszym regionie zakaziło się 20 osób.

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 16 osób, 2132 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 210 osób.

Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 92 osoby.

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 774 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 417 osób wyzdrowiało. Odnotowano 55 zgonów.

Z przykrością informujemy, że w Centrum Medycznym Szpital w Łańcucie w dniu 5 lipca br. zmarło 2 pacjentów (starszy mężczyzna z powiatu jarosławskiego i starsza kobieta z Przemyśla), a w dniu 6 lipca br. zmarła pacjentka (starsza kobieta z powiatu rzeszowskiego).

Kolejne 4 osoby, które wyzdrowiały to 3 osoby z powiatu jarosławskiego oraz jedna osoba z powiatu strzyżowskiego.

Nowych 13 potwierdzonych przypadków to:

  • 7 osób z powiatu jarosławskiego w tym dwie kobiety i pięciu mężczyzn (hospitalizacja i izolacje)

  • 3 osoby z powiatu przemyskiego w tym dwie kobiety i mężczyzna (hospitalizacje i izolacja)

  • 2 osoby z miasta Przemyśla w tym kobieta i nastolatek (izolacje)

  • kobieta z powiatu przeworskiego – hospitalizowana

 


Czytaj także:


SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe