Z regionu: Powiedział żonie, że chce ze sobą skończyć. Próbował rzucić się do Wisły

  • 05.07.2020, 10:26 (aktualizacja 05.07.2020, 12:18)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Z regionu: Powiedział żonie, że chce ze sobą skończyć. Próbował rzucić się do Wisły Fot. archiwum Na szczęście policja stanęła na wysokości zadania.
Dzięki szybkiej interwencji szczucińskich policjantów, żyje 44-latek, który usiłował rzucić się do Wisły. 1 lipca mężczyzna wychodząc z domu poinformował swoją żonę, że chce skończyć ze sobą. Zdesperowana kobieta zaczęła prowadzić poszukiwania małżonka na własną rękę, jednakże po czterech godzinach, nie mogąc nigdzie go znaleźć, powiadomiła policję

Patrol dzielnicowych z Komisariatu Policji w Szczucinie natychmiast przyjechał na  wał wiślany, gdzie znajdowała się zgłaszająca. Mundurowi w rozmowie z kobietą uzyskali informację, że zachowanie jej męża od kilku dni było podejrzane, gdyż wysprzedał on wszystkie rzeczy związane ze swoim  hobby, a w rejonie gdzie się obecnie znajdują  zgłaszająca znalazła jego buta.

Policjanci postanowili pieszo, drogą gruntową sprawdzić wał rzeki pomiędzy gęstymi zaroślami. W trakcie poszukiwań wielokrotnie wykonywali telefony do zaginionego, na które nie odpowiadał. Po przejściu ok. 1 km usłyszeli odgłosy dobiegające z brzegu rzeki.

Pokonując gęste zarośla policjanci dostrzegli mężczyznę rozebranego do pasa, który kierował się w stronę koryta rzeki chcąc do niej wskoczyć. Szczucinianin nie reagował na polecenia funkcjonariuszy. Policjanci pobiegli więc w jego kierunku i  uniemożliwili mu skok do rzeki.

Następnie doprowadzili mężczyznę do drogi i  przekazali go przybyłej na miejsce załodze pogotowia ratunkowego, która zabrała go  do szpitala.

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe