Rywalizacja dla dzieci. Już dziś kolejna edycja Ekstremalnego Placu Zabaw

  • 03.07.2020, 10:04 (aktualizacja 03.07.2020, 10:08)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

 Rywalizacja dla dzieci. Już dziś kolejna edycja Ekstremalnego Placu Zabaw jz Przed nami kolejna edycja Ekstremalnego Placu Zabaw
Ciąg dalszy odmrażania zorganizowanego sportu rekreacyjnego w Mielcu. Już dziś w piątek 3 lipca odbędzie się kolejna edycja Ekstremalnego Placu Zabaw dla dzieci. Emocji i atrakcji na pewno nie zabraknie.

Miasto Mielec, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu Studio Wizualne Damian Gąsiewski oraz Hotel Atena po raz piąty zapraszają dzieci z rodzicami na "Ekstremalny Plac Zabaw". Jest to jedna z ciekawszych imprez sportowych dla dzieci na Podkarpaciu.

Zawody, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem w ubiegłych latach wracają. Tym razem specjalny tor przeszkód powstanie na terenach zielonych za Hotelem Atena, na którym będą rywalizować najmłodsi. - W jego budowie pomogą nam lokalne firmy - Technika grzewcza i sanitarna Basco2, Dom-Eko, Producent wyrobów metalowych NIKmet i serwis opon Targum. KSRG Jaślany przygotuj kurtynę wodną. O logistykę zadba Bike Center - przekazuje organizator imprezy Damian Gąsiewski. 

- Patronat honorowy nad imprezą objęły: Producent Suplementów Diety AvetPharma i GROKAMgbl oraz Gardner Aerospace Mielec. Dzięki temu wsparciu dzieciaki wystartują bez zapisów, limitów i opłat startowych - podkreśla Gąsiewski. 

To nie wszystkie niespodzianki dla dzieci. Organizatorzy tradycyjnie przygotują pakiety startowe. Dzieci będą mogły liczyć m.in. na Froneri producenta lodów, producenta klocków Cobi czy Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie.

Na trasie pomagać dzieciom będą harcerze z mieleckiego Hufca. O bezpieczeństwo zadba również Ergo Hestia Oddział Grupy Jerzy Wąs.

 


Czytaj także:


SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe