Prezydent Andrzej Duda odwiedził powodzian na Podkarpaciu. Co powiedział?

  • 30.06.2020, 17:52 (aktualizacja 30.06.2020, 18:47)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Prezydent Andrzej Duda odwiedził powodzian na Podkarpaciu. Co powiedział? G. Jakubowski KPRP Prezydent odwiedził dziś powodzian na Podkarpaciu.
Prezydent RP Andrzej Duda wizytował dziś m.in Hadle Szklarskie – miejscowość, w której ulewne deszcze spowodowały duże straty – oraz Jawornik Polski, gdzie wręczył promesy dla Ochotniczej Straży Pożarnej.

 

Wizytę w województwie podkarpackim głowa państwa rozpoczęła od wizyty w Hadlach Szklarskich.

To tam intensywne i gwałtowne deszcze w ubiegłym tygodniu zalały i zniszczyły drogę wojewódzką 835, zabytkowy park otaczający pałac z przełomu XIX i XX w. Straty to nie tylko połamane drzewa, ale też zalany kort tenisowy, plac zabaw i boisko.

O wizycie Prezydenta pisaliśmy tutaj >> Prezydent Andrzej Duda jedzie na Podkarpacie. Odwiedzi kilka miejscowości

W gminie Jawornik Polski, w której zniszczone są m.in. fragment linii zabytkowej kolejki, chodniki, drogi i 2 mosty przez co między wsiami nie ma komunikacji drogowej, prezydent pojawił się po 14:00. Na miejscu wręczył promesy dla Ochotniczej Straży Pożarnej.

 

– Jestem z Państwem. Nie sztuka być wtedy, kiedy wszystko się dobrze dzieje – Prezydent odwiedził tereny w województwie podkarpackim, na których trwa usuwanie szkód po niedawnych ulewach. W Jaworniku Polskim Prezydent przekazał promesę dla Ochotniczej Straży Pożarnej, której wóz został podtopiony w czasie nawałnicy.

 


Czytaj także:


SzB

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
zm
zm 03.07.2020, 07:50
przylecial smiglwxem rzadowym? Przywiozl" promese" na woz strazacki.... a gdzie pieniadze na melioracje i przeciwdzialanie powodziom??? Panstwo "raczyli
sobie przesunac na inne cele - dla nich wazniejsze!!!
A TERAZ LANSIK PRZEDWYBORCZY NA GRUZACH POWODZIAN!!!!

Pozostałe