Kubek Biznesu - świętuje jubileusz

  • 20.12.2016, 12:15 (aktualizacja 20.12.2016, 12:50)
  • Szymon Burek

Podziel się:

Oceń:

Kubek Biznesu - świętuje jubileusz
Fundacja Kubek Biznesu świętuje 2 lata swojej działalności. Od samego początku organizacja integruje przedstawicieli środowiska biznesu Mielca i całego powiatu. Raz w miesiącu organizuje otwarte śniadania biznesowe. Podczas takich spotkań wymieniane są kontakty, a także każdy uczestnik ma możliwość uczestnictwa w ciekawych szkoleniach.

Grudniowe śniadanie biznesowe odbyło się w środę 14 grudnia w restauracji "Piano Cafe". Tematem spotkania były świąteczne relacje firm. Na ten temat wypowiadał się m. in. Ryszard Kętrzyński przedstawiciel firmy "Papiernik", a także Marlena Bogdan, dziennikarz i PRowiec. Grudniowe spotkanie było też symbolicznym momentem podsumowania dwóch lat działalności fundacji. Z tego powodu cukiernia "Pokusa" przygotowała okolicznościowy tort. W swoim przemówieniu prezes fundacji Leszek Maksoń opowiedział, ze integracja środowiska ludzi biznesu jest niezwykle ważna. Fundacja dla tych ludzi przygotowała specjalne szkolenia, a także ofertę konsultingu. Tygodnik "Korso" wspiera medialnie działania fundacji "Kubek Biznesu". 

Posłuchaj Leszka Maksonia, prezesa fundacji:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Szymon Burek

Zdjęcia (18)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe