Na Podkarpaciu potwierdzono 14 przypadków zakażenia koronawirusem

  • 28.06.2020, 10:34
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Na Podkarpaciu potwierdzono 14 przypadków zakażenia koronawirusem Liczba potwierdzonych przypadków koronawirusa od początku pandemii wynosi ponad 600 osób.
Od kilkunastu dni wojewódzki inspektor sanitarny potwierdza kolejne przypadki zakażenia koronawirusem. Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 164 osoby, 1948 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 116 osób. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 105 osób.

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 635 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 364 osoby wyzdrowiało. Odnotowano 50 zgonów.

Kolejna osoba, która wyzdrowiała starszy mężczyzna z powiatu przemyskiego.

Nowych 14 potwierdzonych przypadków to:

3 kobiety z powiatu przemyskiego – dwie w sile wieku i starsza

11 osób z powiatu jarosławskiego trzy młode kobiety, dwie w sile wieku , starsza kobieta i dziecko oraz czterech mężczyzn (trzech młodych i jeden starszy)

 


Czytaj także:


SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe