Duża nawałnica nad powiatem mieleckim. Sprawdź co się stało! [FOTO]

  • 27.06.2020, 21:38 (aktualizacja 28.06.2020, 00:06)
  • KR

Podziel się:

Oceń:

Duża nawałnica nad powiatem mieleckim. Sprawdź co się stało! [FOTO] Fot. OSP Malinie II W Mielcu na ulicy Konopnickiej drzewo całkowicie zablokowało osiedlową drogę.
Zgodnie z zapowiedziami meteorologów nad powiatem mieleckim po południu w sobotę 28 czerwca przeszedł front burzowy. Niestety doszło do wielu uszkodzeń. Silny wiatr łamał drzewa w wielu miejscowościach. Z żywiołem walczyli strażacy ochotnicy w poszczególnych gmin.

W sobotę (27 czerwca) w godzinach popołudniowych nad powiatem mieleckim przeszła burza, która wyrządziła spore szkody. Działania strażaków polegały głównie na usuwaniu połamanych drzew, które blokowały drogi

Strażacy usuwali powalone drzewa w Mielcu na ulicy: Konopnickiej, Rudnik oraz w miejscowości Biały Bór (gm. Przecław). 

Czytaj także: Pogoda wciąż niespokojna. W Mielcu nawałnica powaliła drzewa

Niestety kolejne prognozy nie są pozytywne. Nagłe i niebezpieczne burze cały czas mogą pojawić się nad powiatem mieleckim. Zgodnie z prognozami do zdarzeń może dojść przez najbliższe dni. Służby radzą ostrożność, szczególnie w przemieszczaniu się. 

 


Czytaj także:


KR

Zdjęcia (6)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe