Prezydent przyznał nagrody dla wybitnych mielczan

  • 20.12.2016, 09:26 (aktualizacja 20.01.2017 20:30)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Prezydent przyznał nagrody dla wybitnych mielczan S. Burek
Mielecki magistrat zorganizował tradycyjne spotkanie wigilijne dla wszystkich, którzy poprzez swoją działalność zmieniają oblicze Mielca. To był czas podsumowań i deklaracji na nowy 2017 rok. Przyznano także specjalne nagrody Prezydenta Miasta Mielca za wybitną działalność na rzecz rozwoju miasta. W tym roku wyróżniono: Annę Marek, Jacka Orłowskiego, Pawła Lisa i Krzysztofa Ślęzaka.

W Samorządowym Centrum Kultury w poniedziałkowy wieczór (19 grudnia) spotkali się przedstawiciele wszystkich instytucji i organizacji działających na terenie Mielca. Był to czas podsumowania działalności mieleckiego samorządu. Przy okazji prezydent Daniel Kozdęba wręczył specjalne nagrody dla czwórki społeczników i przedstawicieli biznesu. W tym roku nagrody otrzymali:

Anna Marek - szefowa mieleckiego Hufca ZHP, Jacek Orłowski - prezes klubu piłkarskiego FKS Stal Mielec, Paweł Lis - wieloletni dyrektor chóru I LO w Mielcu i Krzysztof Ślęzak, dyrektor Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Mielcu.

Posłuchaj podsumowania roku 2017 przez prezydenta Daniela Kozdębę:

W części artystycznej dla zebranych gości wystąpiła kapela góralska "Zbóje" z Zakopanego. Po części oficjalnej przyszedł czas na złożenie sobie życzeń. 

Posłuchaj wypowiedzi jednego z wyróżnionych, Krzysztofa Ślęzaka:

Zobacz okolicznościowe przemówienie Prezydenta Daniela Kozdęby:

Zobacz fragment występu kapeli góralskiej "Zbóje"

 

Szymon Burek

Zdjęcia (23)

Podpięte galerie zdjęć:


Pozostałe