A tak uczniowie z Dulczy Wielkiej chwalą swoją lipę! [FOTO]

  • 26.06.2020, 21:21 (aktualizacja 27.06.2020, 09:57)
  • MW AŁ SzB

Podziel się:

Oceń:

A tak uczniowie z Dulczy Wielkiej chwalą swoją lipę! [FOTO] Fot. A. Łysoń Po takiej zachęcie każdy musi zagłosować na lipę z Dulczy Wielkiej.
Zwykle koniec roku szkolnego oznacza rzucenie w kąt podręczników i oddawanie się samym przyjemnościom. Jednak dzieci i młodzież z Dulczy Wielkiej w czerwcowe, piątkowe popołudnie zgromadzili się pod lipą św. Jana Napomucena, która bierze udział w konkursie na Drzewo Roku. Zachęcali do głosowania, recytowali wiersze i zaprezentowali prace plastyczne.

- Długo przodowaliśmy w głosowaniu - mówi dyrektor Agnieszka Snuzik, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dulczy Wielkiej. - Potem osiedliśmy trochę na laurach pod tą lipą, ale gdy zobaczyliśmy, że spadamy w rankingu, to stwierdziliśmy, że musimy coś działać. Jesteśmy tu jako szkoła, żeby promować wieś i to, co się tu dzieje. W ciągu jednego dnia zmobilizowaliśmy i przygotowaliśmy to spotkanie. Dzieci recytowały lokalne wiersze pani Czesławy Skrzyniarz, a także utwory Jana Kochanowskiego i Marii Konopnickiej. Mamy dzieci, które chętnie biorą udział w takich wydarzeniach. Chcieliśmy to zrobić, bo to nasza społeczność i nasza przyszłość. Jeśli lipa zostanie pomnikiem przyrody, to będziemy mieli gdzie przyjść, gdzie się bawić. Będziemy robić wszystko, żeby się udało! Dzieci dziś dostaną zdjęcia, będą rozsyłać na Facebooku, zachęcać kolegów, koleżanki. Musi się udać!

Przypominamy - wciąż możemy oddawać głosy na naszą lipę na stronie drzeworoku.pl!

 

 


CZYTAJ TAKŻE:


MW AŁ SzB

Zdjęcia (27)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe