Burza nad powiatem mieleckim łamała drzewa! [FOTO]

  • 26.06.2020, 17:03 (aktualizacja 02.07.2020, 02:46)
  • K. Radoń

Podziel się:

Oceń:

Burza nad powiatem mieleckim łamała drzewa! [FOTO] fot. K. Radoń strażacy usuwali z dróg powalone drzewa.
Jak już wcześniej pisaliśmy, nad powiatem mieleckim dziś dwukrotnie pojawił się front burzowy. Jak się później okazało burze wyrządziły duże szkody w kilku miejscowościach powiatu. Towarzyszący nawałnicy wiatr łamał drzewa. Na miejscu bardzo szybko pojawili się strażacy, którzy usuwali przeszkody z dróg gminnych i powiatowych. Zdarzenie miało miejsce w piątek 26 czerwca w godzinach popołudniowych.

Nawałnica, która w piątkowe popołudnie 26 czerwca nawiedziła Podkarpacie dotkliwie uszkodziła wiele drzew na terenie powiatu mieleckiego. Strażacy mieli dużo pracy. Niestety zapowiedzi meteorologów nie są korzystne. Burze mają występować cały weekend. Do mieszkańców naszego powiatu wysłano już alert z Rządowego Centrum Bezpieczeństwa.

>> Czytaj takżeZalana ulica i powalone drzewo. Padew Narodowa po nawałnicy

Dziś strażacy usuwali powalone drzewa w miejscowościach: Padew NarodowaRadomyśl Wielki, Ziempniów (gm. Czermin) oraz w miejscowości Dąbie (gm. Radomyśl Wielki). 

 


Czytaj także:


 

 

K. Radoń

Zdjęcia (5)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe