Wielki sukces Agaty. Jest wśród najlepszych w kraju

  • 17.06.2020, 11:27 (aktualizacja 18.06.2020, 14:00)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Wielki sukces Agaty. Jest wśród najlepszych w kraju Fot. nadesłane Agata Klara i Julia Furdyna oraz Jan Mucha i Franciszek Augustyn - Wiceprezes Zarządu OW ZOSP RP.
Agata Klara ze szkoły podstawowej w Ziempniowie osiągnęła wielki sukces! Jej praca plastyczna w konkursie „Zapobiegamy pożarom” zdobyła uznanie w Warszawie, a więc na forum krajowym. Praca Agaty znalazła się w grupie nagrodzonych, uczennica została laureatką II miejsca.

Kolejne etapy ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Zapobiegamy pożarom” już za nami.

W tegorocznym konkursie Szkoła Podstawowa im. Anny Jenke w Ziempniowie po raz kolejny bardzo dobrze się zaprezentowała, bowiem tytuł laureata powiatowego zdobyło dwóch uczniów tej szkoły.  Uczniowie jak co roku z wielkim zaangażowaniem przystąpili do wykonywania prac stosując nowe, oryginalne techniki plastyczne.

1 miejsce w powiecie wywalczyła Agata Klara, uczennica kl. VI, a trzecie miejsce zdobyła Julia Furdyna, również uczennica kl. VI

Dalej zwycięsko po szczeblach drabiny sukcesów plastycznych wspinała się Agata Klara. I tak w województwie  praca artystyczna Agaty zwróciła uwagę komisji konkursowej, która przyznała jej II miejsce.

W Warszawie, a więc na forum krajowym, praca Agaty znalazła się w grupie nagrodzonych, uczennica została laureatką II miejsca.

 

PRZECZYTAJ JESZCZE >

>> Marszałek Sejmu w Rożniatach. Przyjechała na zaproszenie jednej z rodzin [FOTO]

>> Z PODKARPACIA: Postrzelił psa, trafił do aresztu

>> Mieszkanki powiatu wśród najlepszych wokalistek. Czekają na głosy!

>> Obiecali poinformować o sytuacji pracowników i milczą. Tajemnice Leara

 

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe