Tesco nie ma klientów?

  • 16.12.2016, 05:04
  • Monika Świetlińska
Podziel się:
Oceń:
Tesco nie ma klientów? Redakcja
- Co dzieje się z Tesco? Od dawna słyszy się, że prawdopodobnie hipermarket będzie w Mielcu zamknięty - napisała do nas Anna, mieszkanka Mielca. Co na to biuro prasowe Tesco Polska?

Czasy, kiedy w Mielcu stały trzy sklepy Tesco, są już historią. Został jeden hipermarket, który do maja był placówką całodobową. Od ośmiu miesięcy w Tesco przy ulicy Żeromskiego zakupy robimy w godzinach 6-24. Choćby z tego powodu latem Mielec obiegła sensacyjna, ale niepotwierdzona, informacja, że na miejscu hipermarketu brytyjskiej sieci stanie Kaufland. Dziś z kolei mówi się, że Tesco zagrożone galerią Navigator znów planuje zamknięcie.

- Co się dzieje z Tesco? Od dawna słyszy się, że prawdopodobnie hipermarket będzie w Mielcu zamknięty. Najpierw zmieniły się godziny otwarcia. Szkoda, że sklep nie jest już całodobowy, bo czasem późne godziny były jedynym możliwym sposobem na spokojne zakupy. Teraz zamknięte zostało Bistro. Obiadu w Tesco już nie zjemy. Sprzedawców przy kasach można policzyć na palcach jednej ręki, podczas gdy okienek jest naprawdę sporo. Zauważyłam, że i LED zniknął z parkingu - napisała Anna, mieszkanka Mielca. 

Odpowiedzi na nasze pytanie, czy biuro prasowe Tesco Polska potwierdza informacje dotyczące zamknięcia hipermarketu, nie otrzymaliśmy.

We wiadomości przesłanej nam 7 grudnia czytamy natomiast: - Nieustannie analizujemy stan naszych operacji, aby być pewnym, że osiągamy nasze cele biznesowe i możemy dostarczać wysokiej jakości usługi naszym klientom. Chcemy, aby nasz biznes był silny, trwały i konkurencyjny, dlatego z powodu małego zainteresowania wśród klientów podjęliśmy decyzję o zamknięciu restauracji Bistro w naszym sklepie w Mielcu.

Więcej w 50 numerze Korso

Monika Świetlińska

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
aga
aga 18.12.2016, 18:07
Ja tam uwielbiam zakupy w tesco i byłabym zasmucona jakby je zamknęli. I powiem szczerze kiedykolwiek jestem w tesco to widzę klientów więc nie wiem skąd te obawy
cygan
cygan 16.12.2016, 17:26
odebrali nam hot dogi, banda decydentów

Pozostałe