PADEW NARODOWA. Ośrodek kultury wzbogacił się o wyjątkowy sprzęt

  • 06.06.2020, 16:38
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

PADEW NARODOWA. Ośrodek kultury wzbogacił się o wyjątkowy sprzęt fot. GOK Padew Urządzenie będzie wykorzystywane podczas organizacji imprez w gminie. GOK będzie także wypożyczać sprzęt komercyjnie.
Gminny Ośrodek Kultury w Padwi Narodowej wzbogacił się o wyjątkowe urządzenie multimedialne jakim jest mobilny ekran wielkoformatowy LED. Na chwilę obecną to jedyny ośrodek kultury w regionie z takim zapleczem estradowym.

Ekran składa się z dziewięciu monitorów bezszwowych 46 calowych marki NEC X462UNV co daję przekątną 386 cm. Monitory montowane są na specjalnej konstrukcji metalowej i mogą pracować w różnych konfiguracjach w systemie ciągłym. Jakość obrazu FULL HD zadowoli nawet najbardziej  wybrednych graczy komputerowych.

Cały system można przewozić z miejsca na miejsce i bardzo szybko konfigurować zwykłym pilotem telewizyjnym. Ekran będzie wykorzystywany do wyświetlania filmów fabularnych, bajek dla dzieci, prowadzenie szkoleń, jako tło przy organizacji koncertów,  gier komputerowych,  transmisji meczów i gier sportowych, prowadzenie relacji na żywo itp.  

Można go także wypożyczyć za odpowiednią opłatą na różnego rodzaju wydarzenia społeczne czy rodzinne. Cały system został zakupiony bardzo okazyjnie od firmy SQM Multimedia Support  z Poznania. 

Zdaniem władz Gminy -  GOK w Padwi Narodowej stał się posiadaczem jednego z najnowocześniejszych systemów video w województwie podkarpackim. 

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe