Co z procesjami na Boże Ciało? Jest decyzja biskupa!

  • 05.06.2020, 14:16 (aktualizacja 05.06.2020, 19:47)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Co z procesjami na Boże Ciało? Jest decyzja biskupa! Fot. archiwum "Święty, święty..."
Stan epidemii w naszym kraju wciąż trwa. W trosce o zdrowie wiernych oraz duszpasterzy, biskup tarnowski Andrzej Jeż wydał nowe zalecenie dotyczące procesji eucharystycznych w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.

Zważywszy na trwający wciąż stan epidemii i w trosce o zdrowie wiernych oraz duszpasterzy, zalecam ograniczenie procesji eucharystycznych w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa do terenu wokół kościoła - napisał biskup Jeż.

Przygotowanie uroczystości i przebieg liturgii wymagają zachowania wszystkich zaleceń sanitarnych (dystans społeczny oraz zasłanianie nosa i ust).
 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

>>>Wandale w akcji. Nowa biblioteka w Mielcu pod ostrzałem? [FOTO]

>>>Miasto nie do poznania! Mielec w 1991 i 2020 roku [FILM]


>>>Kolizja na mieleckiej obwodnicy. Sprawczyni rażąco naruszyła przepisy

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe