Utrudnienia na ul. Kolejowej

  • 05.06.2020, 11:05
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Utrudnienia na ul. Kolejowej Fot. UM Mielec Będą utrudnienia!
W przyszłym tygodniu na ul. Kolejowej w Mielcu zmieni się organizacja ruchu. Utrudnienia potrwają przez tydzień.

Przedsiębiorstwo Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej w Krakowie realizujące zadania w ramach projektu „Rewitalizacja linii kolejowej nr 25 na odcinku Padew-Mielec-Dębica” informuje o planowanym wdrożeniu tymczasowej organizacji ruchu na przejeździe kolejowym przy ul. Kolejowej w Mielcu 8 czerwca  o godzinie 07.00.

Całkowitą przejezdność przejazdu planuje się udostępnić dla ruchu drogowego 15 czerwca.

MW

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Goździk27121993
Goździk27121993 05.06.2020, 18:36
Przejazd kolejowy na ulicy Kolejowej idzie do remontu. A wiem, że trwają prace na linii kolejowej na stacji kolejowej na Rzochowie gdzie znajduje się wspomniany przejazd kolejowy.

Pozostałe