Jest kontynuacja projektu "Akademia Zdrowia". Potrwa do końca października

  • 04.06.2020, 14:08
  • jz

Podziel się:

Oceń:

Jest kontynuacja projektu "Akademia Zdrowia". Potrwa do końca października Materiały prasowe
Akademia Zdrowia FKS Stal Mielec to projekt, który już na stałe wpisał się w działania wykonywane przez klub PGE FKS Stal Mielec. Teraz, dzięki wsparciu Fundacji ARP, będzie on kontynuowany.

Dzięki wsparciu Fundacji ARP klub może przystąpić do kolejnego projektu pod nazwą AKADEMIA ZDROWIA FKS STAL MIELEC – W DRODZE DO KADRY 2020.

To kontynuacja projektu realizowanego przez Akademię Piłkarską FKS Stal Mielec w 2019 roku. - Uprawianie sportu oraz podejmowanie wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej to idealny sposób na spędzanie wolnego czasu - przekazuje Paweł Szyler, koordynator akademii. 

-Celem jest rozpowszechnianie zdrowego trybu życia poprzez aktywność fizyczną. Jest zaprojektowany do osiągania marzeń o kadrze I zespołu FKS Stal Mielec a w przyszłości kadrze narodowej i celów sportowych zarówno najmłodszych piłkarzy, jak również już tych starszych - dodaje. 

Projekt jest realizowany z wykorzystaniem wieloletnich doświadczeń nabytych w ramach funkcjonowania Stowarzyszenia FKS Stal Mielec, które wychowało wielu reprezentantów Polski w piłce nożnej. Projekt ten wypełnia wszystkie zadania statutowe Stowarzyszenia FKS STAL MIELEC w zakresie ROZWOJU KULTURY FIZYCZNEJ, WYTWORZENIE ATMOSFERY ZAUFANIA I SZACUNKU DO KULTURY FIZYCZNEJ,

Realizacja projektu potrwa do końca października 2020 roku. 

jz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe