Wakacje 2020 będą inne niż wszystkie

  • 03.06.2020, 21:32 (aktualizacja 03.06.2020, 21:59)
  • KR

Podziel się:

Oceń:

Wakacje 2020 będą inne niż wszystkie Fot. K. Radoń Obecna sytuacja i obowiązujące ograniczenia, nakładają nowe obowiązki na organizatorów letniego wypoczynku dzieci i młodzieży.
Tegoroczne wakacje bez wątpienia będą wyglądały zupełnie inaczej niż wszystkie inne do tej pory. Obecna sytuacja i obowiązujące ograniczenia, nakładają nowe obowiązki na organizatorów letniego wypoczynku dzieci i młodzieży. Aby odpowiedzieć na nurtujące pytania, Kuratorium Oświaty zorganizowało wideokonferencję. Uczestniczyli w niej także policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Policjanci z wydziału prewencji, sztabu policji oraz ruchu drogowego komendy wojewódzkiej w Rzeszowie, wzięli dziś udział w wideokonferencji poświęconej organizacji letniego wypoczynku dzieci i młodzieży. Organizatorami byli pracownicy Kuratorium Oświaty w Rzeszowie oraz przedstawiciele Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie. Uczestniczyli w niej również sami organizatorzy letniego wypoczynku.

Poruszane zagadnienia dotyczyły organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży podczas tegorocznych wakacji. Mimo obecnej sytuacji będzie on możliwy, oczywiście przy uwzględnieniu określonych ograniczeń.

Organizatorzy będą musieli stosować się do określonych wytycznych i procedur, które dotyczą m. in. wyżywienia uczestników, bazy noclegowej, wyposażenia w środki ochrony osobistej oraz zachowania się w sytuacji podejrzenia zakażeniem koronawirusem wśród uczestników, kadry i innych pracowników wypoczynku.

 

KR

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe