Nowa winda przy Przychodni Nr 5 w Mielcu

  • 03.06.2020, 13:25 (aktualizacja 03.06.2020, 14:31)

Podziel się:

Oceń:

Nowa winda przy Przychodni Nr 5 w Mielcu Fot. Starostwo powiatowe w Mielcu. Nowa winda wkrótce zacznie funkcjonować
Już wkrótce winda przy Przychodni nr 5 w Mielcu zacznie przewozić pacjentów. Końca dobiega również remont elewacji zewnętrznej popularnej „jedynki” przy ul. Sandomierskiej.

Prace przy Przychodni Nr 5 w rejonie ul. Tańskiego w Mielcu objęły budowę podnośnika wraz z pomieszczeniem wiatrołapu. Wartość zrealizowanych prac to ponad 370 tys.

Nieco ponad 530 tys. złotych kosztował remont elewacji frontowej budynku Przychodni Nr 1 oraz remont ścian pomieszczeń piwnicznych.

Wykonane prace stanowiły kontynuację inwestycji, jakie mieleckie starostwo poczyniło już w roku ubiegłym. Obydwa obiekty przeszły wówczas gruntowne modernizacje.

Nowe, dodatkowe inwestycje zrealizowane w przychodniach już wkrótce zostaną oddane do użytku pacjentów. Jeszcze w tym tygodniu w przychodniach odbędą się ich odbiory techniczne.

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe