Z OSTATNIEJ CHWILI: Marszałek Sejmu zarządziła wybory prezydenckie

  • 03.06.2020, 12:08 (aktualizacja 03.06.2020, 12:21)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Z OSTATNIEJ CHWILI: Marszałek Sejmu zarządziła wybory prezydenckie fot. FB Sejm RP Marszałek Sejmu Elżbieta Witek - zarządziła wybory prezydenckie.
Marszałek Sejmu Elżbieta Witek oznajmiła w środę 3 czerwca, że wybory prezydenckie odbędą się w niedzielę 28 czerwca. Ewentualna druga tura wyborów odbędzie się 12 lipca.

Podczas środowej konferencji Marszałek Sejmu Elżbieta Witek oznajmiła, że zarządziła wybory 28 czerwca na podstawie Konstytucji RP, kodeksu wyborczego i niedawno uchwalonej przez Sejm ustawy "o szczególnych zasadach organizacji wyborów powszechnych (...)". Jak za znaczyła Marszałek Elżbieta Witek ewentualna druga tura wyborów będzie miała miejsce dwa tygodnie później - czyli w niedzielę 12 lipca 2020 roku

 


 

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe