Wielki sukces Julii! Jej opowiadanie będą czytać nawet za 100 lat

  • 03.06.2020, 12:05
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Wielki sukces Julii! Jej opowiadanie będą czytać nawet za 100 lat Fot. Zespół Szkół im. prof. Groszkowskiego Julia Totoń osiągnęła wielki sukces.
Julia Totoń, uczennica IV Liceum Ogólnokształcącego wchodzącego w skład Zespołu Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu, została honorową laureatką III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego i Plastycznego „Serce Kapsuły Czasu”.

Organizator imprezy, Fundacja „TworzyMY Kraków”, postanowiła wybudować w centrum stolicy Małopolski futurystyczny obiekt małej architektury, do którego trafią prace artystyczne prezentujące wizje świata przyszłości. Obiekt ten będzie otwierany co 10, 25, 50, 75 i 100 lat, a jego zawartość prezentowana przy okazji wystaw oraz targów o charakterze naukowym i kulturalnym.

Przyznanie Julii tytułu laureata honorowego sprawi, że jej opowiadanie trafi do kapsuły w oryginalnej formie. Prace, które miały mniej szczęścia, będą przechowywane jako pliki elektroniczne.

Opiekunem uczennicy był Dariusz Dudek.

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe