Uczniowie dostali nowy sprzęt

  • 02.06.2020, 09:41
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Uczniowie dostali nowy sprzęt Fot. Starostwo Mielec Taki sprzęt na pewno się przyda!
Władze samorządu powiatu mieleckiego przekazały nowy sprzęt elektroniczny szkołom ponadpodstawowym. Z nowego sprzętu skorzystają uczniowie ZST, ZSB, ZSE, I LO, II LO, PZPSW i ZS im. J. Groszkowskiego.

Powiat Mielecki pozyskał kwotę 99 524,00 zł w ramach projektu grantowego pn. „Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego".

Z pozyskanych funduszy zostały zakupione między innymi:

  • 26 laptopów DELL VOSTRO 3590,
  • 11 tabletów Lenovo TAB M10 QS450
  • słuchawki i urządzenia poprawiające jakość transmisji lekcji w ramach zdalnego nauczania

Przekazany sprzęt umożliwi uczniom i nauczycielom prowadzenie zdalnego nauczania - zwiększy zakres i możliwości przygotowywania materiałów dla uczniów oraz komunikacji z uczniami i rodzicami poprzez Internet.

 

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe