Cztery nowe zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu

  • 01.06.2020, 10:28
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Cztery nowe zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu Po tygodniach nie rejestrowania przypadków zakażeń w naszym województwie - pojawiło się nowe ognisko.
Wśród osób zakażony jest dwóch nastolatków i dziecko.

W niedzielę  (31 maja) Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Rzeszowie poinformował w sumie o pięciu nowych przypadkach zachorowania. 

W pierwszym komunikacie, o godz. 10, poinformowano o kobiecie w sile wieku z powiatu jarosławskiego. Z kolei po godz. 17 sanepid podał, że liczba zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu wzrosła o następne cztery osoby:

  • trzech mężczyzn z powiatu jarosławskiego (dwóch nastolatków i dziecko)
  • starsza kobieta z powiatu jarosławskiego
SzB

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Jadzia
Jadzia 03.06.2020, 16:26
BARDZO DZIWNE ŻE SĄ ZAKARZENIA JAK W KOMUNIKACJI MEJSKIEJ W MIELCU JEŻDŻĄ BEZ MASECZEK A CI CO MAJĄ MASECZKI TO KINOL MAJĄ NA WIERZCHU A W KOŃCU JEST WYRAŻNIE ZAZNACZONE ZASŁANIAĆ USTA I NOS JEŚLI KTOŚ MA ZA DUŻY NOS(KINOL) NIECH SOBIE ZAŁOŻY MAJTKI NA PEWNO MU SIĘ ZMIESZCZĄ SZKODA ŻE INFORMACJA W MKS JEST ŻEBY NOSIĆ MASECZKI A NIE MA KTO DAWAĆ MANDATÓW TYM KTÓRZY NIE MAJĄ MASECZEK TO SAMO JEST W KOŚCIOŁACH U DUCHA ŚW W NIEDZELĘ CO DRUGA OSOBA NIE MIAŁA MASECZKI I ŻADEN KSIĄDZ NIE ZWRÓCIŁ UWAGI ŻEBY JĄ ZAŁOŻYĆ JAK LUDZIE SIĘ ZARAŻĄ TO PROBOSZCZ BĘDZIE SKAMLAŁ JAKA TO BIDA ALE POWIEDZIEĆ ŻEBY PRZYCHODZIĆ Z MASECZKAMI I ZAKŁADAĆ PO WEJŚCIU DO KOŚCIOŁA TO JUŻ NIE BO GDZIEŻ ON BY URAZIŁ SWOJE KOCHANE KOBITKI JA OD PONIEDZIAŁKU DO KOŃCA EPDEMII TAM NIE CHODZĘ PRZENIOSŁAM SIĘ NA OSIEDLE PONIEWAŻ NIE CHCĘ SIĘ ZARAZIĆ JESZCZE ŻYCIE MI MIŁE

Pozostałe