Tuszowska kultura otrzymała wsparcie finansowe. Zyskały 4 obiekty

  • 31.05.2020, 20:45 (aktualizacja 31.05.2020, 20:51)

Podziel się:

Oceń:

Tuszowska kultura otrzymała wsparcie finansowe. Zyskały 4 obiekty Fot. UG Tuszów Narodowy Świetlice zostały wyposażone m.in. w nowe stoły i krzesła.
Cztery budynki infrastruktury kulturalnej i rekreacyjnej w gminie Tuszów Narodowy zyskały nowe wyposażenie. Placówki kulturalne wzbogaciły się m.in o nowe meble, klimatyzację, czy mobilną podłogę.

Zakończył się projekt, którego głównym celem było doposażenie obiektów w potrzebne wyposażenie. Zakupy umożliwiły powstanie ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury, która posłuży lokalnej społeczności.

W ramach inwestycji zakupione zostało wyposażenie dla Gminnego Ośrodka Kultury w Grochowem (meble kuchenne wraz z lodówką i warnikiem, stoły i krzesła), wykonano klimatyzację w sali wystawienniczej oraz mobilną podłogę drewnianą o wymiarach 10x15 m, na potrzeby organizacji imprez plenerowych.

Ponadto doposażono świetlice wiejskie mieszczące się w budynku OSP w Grochowem I  (stoły, krzesła oraz warnik), OSP w Grochowem II (krzesła oraz warnik) oraz Domu Ludowym w Jaślanach (stoły oraz krzesła).

Wartość zadania wynosi ponad 75 tys. złotych, w tym kwota dofinansowania: to prawie 48 tysięcy zł.


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe