Wyścig rowerowy w Mielcu. Pierwsza taka impreza w czasach pandemii już 7 czerwca

  • 31.05.2020, 18:49
  • jz

Podziel się:

Oceń:

Wyścig rowerowy w Mielcu. Pierwsza taka impreza w czasach pandemii już 7 czerwca jz Już 7 czerwca odbędzie się w Mielcu Autopart Eliminator
7 czerwca w Mielcu odbędzie się pierwsza impreza sportowo-rekreacyjna. Będzie to trzecia edycja wyścigu rowerowego po Górce Cyranowskiej.

Wymagająca crossowa trasa w Parku Leśnym w samym centrum Mielca, liczne zjazdy i podjazdy z pewnością były nie lada wyzwaniem dla śmiałków posiadających rowery górskie. Tak będzie wyglądać pierwsza impreza rowerowa w czasach pandemii w Mielcu - Eliminator Autopart 2020.

Pierwotnie impreza Eliminator Autopart Mielec vol. 3 miała odbyć się 29 marca. Musiała jednak zostać odwołana ze względu na wybuch epidemii koronawirusa. 

Teraz wiemy już jednak na pewno, że impreza odbędzie się 7 czerwca. Zawody odbędą się oczywiście z zachowaniem nowego reżimu sanitarnego. 

- Impreza odbędzie się bez udziału publiczności, a wejścia do Parku Leśnego na Górze Cyranowskiej zostaną zamknięte na czas trwania zawodów (9.00-13.00) - przekazuje organizator wydarzenia Damian Gąsiewski. 

W wyznaczonej strefie będą mogły przebywać tylko osoby z numerami startowymi, identyfikatorami i patroni medialni. Samym zawodnikom i obsłudze zawodów zostanie zmierzona temperatura. W pakietach startowych znajdą się m.in. maseczki dla zawodników z obowiązkiem ich noszenia, dostępne będa również rękawiczki jednorazowe - dodaje. 

To nie wszystkie środa bezpieczeństwa. Na terenie zawodów będą dostępne punkty do dezynfekcji rąk i sprzętu. Z kolei ciasta i posiłek regeneracyjny rozdawane będą w osobno pakowanych pojemnikach - uściśla Gąsiewski. 

W imprezie, która odbędzie się 7 czerwca w Mielcu, weźmie udział pięćdziesięciu zawodników. 

jz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe