Z rękami na policjantów

  • 13.12.2016, 20:11 (aktualizacja 13.12.2016, 23:11)
  • opr. ms/KPP Mielec

Podziel się:

Oceń:

Z rękami na policjantów pixabay.com
Najpierw się pobili, później z rękami rzucili się na policjantów. Dlaczego? Nie wiedzą, nie pamiętają... Jedno na pewno zapamiętają: zarzut za naruszenie nietykalności funkcjonariuszy.

Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy podczas interwencji byli agresywni i wyzywali interweniujących funkcjonariuszy. Mężczyźni byli nietrzeźwi. Usłyszeli zarzut znieważenia funkcjonariuszy publicznych.

Dyżurny mieleckiej policji przyjął zgłoszenie o bójce pod jednym z lokali w centrum miasta. Na miejsce skierowany został policyjny patrol. Funkcjonariusze próbowali rozdzielić bijących się mężczyzn, wówczas cała agresja została skierowana w ich stronę. Nietrzeźwi napastnicy byli agresywni i nie wykonywali poleceń interweniujących policjantów.

Funkcjonariusze obezwładnili napastników i doprowadzili do budynku komendy, gdzie ustalili ich tożsamość. Mężczyźni są mieszkańcami gminy Czermin, mają 20, 30 oraz 35 lat. Wszyscy zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.

Po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzut znieważenia funkcjonariuszy oraz naruszenia ich nietykalności cielesnej w celu zmuszenia do odstąpienia od czynności służbowych. Podejrzani przyznali się do winy, tłumacząc swoje zachowanie zbyt dużą ilością wypitego alkoholu. Podczas przesłuchania wyjaśnione zostały także okoliczności bójki, do której doszło między nimi. Przyznali, że nie wiedzą, dlaczego się pobili, niepamięć tłumaczyli zbyt dużą ilością wypitego tego wieczoru alkoholu.

opr. ms/KPP Mielec

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe