GMINA TUSZÓW NARODOWY: Kolejne dofinansowanie, kolejna modernizacja drogi

  • 30.05.2020, 11:02

Podziel się:

Oceń:

GMINA TUSZÓW NARODOWY: Kolejne dofinansowanie, kolejna modernizacja drogi Fot. UG Tuszów Narodowy Pozyskane pieniądze umożliwią przeprowadzenie remontu drogi.
Gmina otrzymała dofinansowanie w kwocie 72 tys. złotych na zmodernizowanie drogi w Tuszowie Narodowym. To kolejne w tym roku pozyskane pieniądze na inwestycje drogowe.

Dotację przyznał Zarządu Województwa Podkarpackiego z pieniędzy Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych. 

Pozyskane pieniądze pomogą w remoncie drogi w Tuszowie Narodowym przy torach w kierunku Jaślan i Maliniu k. WIBO.

Rokrocznie od kilku lat nasza gmina otrzymuje dofinansowanie z tego funduszu, co pozwoliło zmodernizować kilka dróg lokalnych i dojazdowych w różnych miejscowościach. Podobnie będzie w tym roku. Obok dotacji z Funduszu Dróg Samorządowych na drogę w Borkach Nizińskich to kolejne w tym roku dofinansowanie do remontu i budowy dróg, a liczę na to, że nie ostatnie - mówi wójt gminy Andrzej Głaz i zaznacza że pracownicy urzędu przygotowują  dokumenty aby składać kolejne wnioski o dotacje. 


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe