Widać już postępy prac na budowie parku sensorycznego w Mielcu [FOTO]

  • 29.05.2020, 17:19 (aktualizacja 29.05.2020, 17:46)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Widać już postępy prac na budowie parku sensorycznego w Mielcu [FOTO] fot. MS W parku są już montowane elementy placu zabaw.
Widać postępy prac przy budowie Parku Sensorycznego zlokalizowanego u styku ulic Sękowskiego i Lelewela w Mielcu. W parku została położona już nawierzchnia spacerowa, część elementów architektury placu zabaw, ozdobne wygrodzenia oraz ozdobne głazy. Z nowego obiektu skorzystamy jeszcze tego lata.

Przebudowę parku, według projektu pracowni „APA PETER PAN”, realizuje Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Mielcu. Za budowę oświetlenia, kanalizacji kablowej oraz monitoringu wizyjnego odpowiada firma Elektron-tech Michał Goński, a za wyposażenie parku w niezbędny sprzet i małą architekturę - firmy ROYAL PLAY oraz SEEDiA Sp. z o.o.

Budowa parku kosztuje Starostwo Powiatowe w Mielcu ponad milion złotych. Na to działanie udało się uzyskać dotację z funduszy unijnych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

>>>Uwaga rodzice! Są jeszcze wolne miejsca w mieleckich przedszkolach

>>>Z REGIONU: Kompletnie pijana matka zajmowała się synkiem

>>>Mielecki szpital otrzymał darowiznę. Za pieniądze kupi urządzenie do wykonywania testów na koronawirusa

>>>Natalia Tylutka wśród najlepszej jedenastki w Polsce

>>>Po ubiegłorocznych kontrowersjach nadal nie będzie zmian w Mieleckim Budżecie Obywatelskim

SzB

Zdjęcia (7)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe