A miało być tak pięknie... Festiwal bigosu i inne imprezy odwołane

  • 28.05.2020, 12:30 (aktualizacja 28.05.2020, 12:50)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

A miało być tak pięknie... Festiwal bigosu i inne imprezy odwołane Fot. UG Wadowice Górne W tym roku nie zobaczymy Wadowiaków podczas dożynek...
Pandemia koronawirusa sprawiła, że wiele imprez plenerowych zaplanowanych na ten rok w powiecie mieleckim zostało odwołanych. Teraz do tego grona dołączają święta organizowane w gminie Wadowice Górne.

Pandemia Koronawirusa COVID-19 i związane z nią obostrzenia epidemiologiczne sprawiły, że odwołane zostały zaplanowane wydarzenia kulturalne, w tym:

  • HOLI FESTIVAL - Święto kolorów (17 maja)
  • Gminny Dzień Dziecka (6 czerwca),
  • XIX Przegląd Kapel i Zespołów Folklorystycznych połączony z jarmarkiem ludowym i festiwalem bigosu (28 czerwca),
  • Dożynki Gminne w Wierzchowinach (15 sierpnia)

- Na chwilę obecną pozostają wspomnienia z lat poprzednich i nadzieja, że zakaz zgromadzeń oraz związane z nimi zakazy i nakazy zostaną zniesione, i będziemy się mogli wspólnie spotkać by odbudować wspólne więzy naruszone przez wirusa! - informuje gmina Wadowice Górne.

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe