Prace przy obwodnicy Radomyśla Wielkiego ruszyły z kopyta

  • 28.05.2020, 11:14
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Prace przy obwodnicy Radomyśla Wielkiego ruszyły z kopyta Kierowcy w Radomyślu myszą liczyć się z utrudnieniami przez kilka najbliższych miesięcy.
Pojawiają się więc pierwsze utrudnienia dla kierowców. Postoją oni kilka minut na ul. Piłsudskiego, gdzie czasowo uruchomiono sygnalizację świetlną. Przygotowano także objazd na Dulczę Małą i Pień. Mieszkańcy tych miejscowości nie mogą już przejechać ul. Kościuszki, a ul. Wałową, a następnie ul. Przemysłową lub Graniczną.

Przypomnijmy, inwestycja miała być gotowa w połowie kwietnia. Nie widząc wielkich rezultatów prac Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich wysłał pismo ponaglające do wykonawcy – mówi Piotr Miąso dyrektor PZDW.

Prace na obwodnicy Radomyśla są coraz bardziej widoczne. Jest większe zaangażowanie, większa mobilizacja wykonawcy. Pogoda też bardzo sprzyja, więc liczymy, że w miarę sprawnie tę drugą inwestycje na drodze wojewódzkiej 984 zakończymy - dodaje P. Miąso. 

Inwestycja obejmuje budowę ponad 3 km odcinka drogi oraz czterech rond. Zadanie kosztować będzie ponad 10 mln złotych, a obecny termin zakończenia prac szacowany jest na październik.  

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe