• 27.05.2020, 23:44 (aktualizacja 28.05.2020, 10:14)
  • jz

Podziel się:

Oceń:

PGE Stal Mielec nie dała rady Lechowi Poznań. Ćwierćfinał Totolotek Pucharu Polski przy pustych trybunach [FOTO] jz Stal Mielec musiała uznać wyższość Lecha Poznań
W ostatnim ćwierćfinale Totolotek Pucharu Polski PGE Stal Mielec przegrała 1:3 z Lechem Poznań. Mecz został oczywiście rozegrany bez udziału publiczności.

W ćwierćfinale Totolotek Pucharu Polski Lech Poznań pokonał pierwszoligową Stal Mielec 3:1 (2:1) i zameldował się w najlepszej czwórce tych rozgrywek. Jedynego gola dla mieleckiego zespołu strzelił Bartosz Nowak. Mogło być lepiej, bo jeszcze przy stanie 0:1 dla Lecha, w słupek trafił Michał Żyro.

Lech Poznań prowadzenie objął bardzo szybko, bo już  w piątej minucie meczu. Na 2:0 poznaniacy podwyższyli za sprawą bramki Żamaletdinowa. Tuż przed przerwą nadzieję w serca kibiców z Mielca wlał Bartosz Nowak. Ostatnie słowo w drugiej połowie należało jednak do gości. Gola na 3:1 zdobył Jóźwiak.

W półfinale Totolotek Pucharu Polski zmierzą się ze sobą wyłącznie kluby z PKO Ekstraklasy. Wiadomo już, że finał nie odbędzie się na PGE Narodowym ze względu na brak możliwości wpuszczenia kibiców.

Stal Mielec - Lech Poznań 1:3 (1:2)

Bramki: Nowak (45+1) - Ramirez (5), Żamaletdinow (34), Jóźwiak (83)