Śnieżka szuka domu! Kto ją pokocha?

  • 25.05.2020, 20:47 (aktualizacja 25.05.2020, 21:09)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Śnieżka szuka domu! Kto ją pokocha? Fot. SOS Koty Mielec Oto Śnieżka. Czyż nie jest śliczna?
Śnieżka to drobnej postury koteczka, która przeszła w swoim życiu naprawdę wiele. Kotka ma rok, jest radosnym i towarzyskim zwierzakiem, który przez swoją historią nie może znaleźć domu i osoby, która ją pokocha...

Śnieżka trafiła pod opiekę SOS Koty Mielec gdy miała 2 miesiące, z okropną raną pod ogonkiem. Rana okazała się bramą do dalszych problemów. Amputacja ogonka i wdrożone leczenie miało zniwelować skutki urazu, ale niestety, krzywda, jaka przydarzyła się Śnieżce, ma swoje konsekwencje do dziś. Podjęte leczenie, liczne badania oraz kuracja komórkami macierzystymi nie przyniosła oczekiwanego efektu. Śnieżka wie, do czego służy kuweta i wie jak się w niej zachować, ale niestety z powodu nietrzymania moczu i kału musi nosić pieluszkę, a z kuwety korzysta czysto instynktownie.

Poza tym Śnieżka jest kotką jak każda inna. Żyje w zgodzie z innymi kotami, lubi wylegiwać się na parapetach czy bawić każdą zabawką. W jedzeniu też nie jest wybredna.

Śnieżka ma 1 rok. Jest zaczipowana, zaszczepiona i wysterylizowana. Testy FIV/FeLV ujemne. Osobie, która zdecyduje się pokochać i zaadoptować Śnieżkę, Stowarzyszenie oferuje stałe zaopatrzenie w pieluszki.

MW

Zdjęcia (6)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe