Nachodzą Dni Kultury Chrześcijańskiej w naszym powiecie

  • 23.05.2020, 14:15
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Nachodzą Dni Kultury Chrześcijańskiej w naszym powiecie Fot. 3DKCh Program wydarzenia.
Już od lutego 2020 roku parafie w Czerminie i Trzcianie przygotowywały się do Trzech Dni Kultury Chrześcijańskiej. Z uwagi na sytuację wydarzenie to, które miało się odbyć w dniach 29-31 maja, zostało odwołane. Nie będzie więc spotkań w tradycyjnej formie, będą za to relacje online.

 - Mamy ogromną nadzieję, że cały projekt (Msze św., czuwania, warsztaty, świadectwa, wystawy, koncert), w który zaangażowało się mnóstwo osób z naszej Gminy i nie tylko, zrealizujemy w bezpiecznym dla wszystkich czasie.

Niech wasze umysły i serca umacnia cytat z ewangelii św. Jana, który stał się naszym hasłem przewodnim wydarzenia: „WYtrwajcie we Mnie , a Ja będę trwał w Was” - informują organizatorzy wydarzenia.

 

Nie oznacza to jednak, że musimy obejść się smakiem. Dni Kultury Chrześcijańskiej odbędą się, tylko w nieco innej formie. Przez trzy dni, od 29 do 31 maja, odbywać się będą na spotkania on-line. Relacje on-line będą dostępne na stronie 3 DNI Kultury Chrześcijańskiej w gminie Czermin.

PROGRAM:

Piątek:

20.00 - „Słowo od ks. Dawida - Czy kochasz Mnie?”, 

22.00-  wieczorna modlitwa

Sobota:

10.00 -  „Poranek z Siostrami”

19.00 - spotkanie z Markiem Zychem „Afryka piękna i cierpiąca”

20.00  - słowo duszpasterza „Chcę słyszeć Cię”

22.00  - modlitwa wieczorna

Niedziela:

10.00 - katecheza dla dzieci

19.00 - spotkanie z Grzegorzem Czerwickim „Nie jesteś skazany”,

20.00  - transmisja Mszy św.

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe